BDA36125 Square D I-Line Style Plug-In 125 Amp 3 Pole 3 PH 600V Circuit Breaker
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
This Square D I-Line Style Plug-In Circuit Breaker is a reliable and efficient device for protecting your electrical equipment. With a maximum amperage rating of 125A and a voltage range of 551-600V, this 3-phase breaker is perfect for use in a variety of industrial applications. The on/off operation method makes it easy to switch on and off, while the I-Line mounting style ensures that it is securely mounted in place.